Budowa dworku Nina i Paweł 0
Budowa dworku Nina i Paweł

Witamy,

przez najbliższe kilka miesięcy, a być może i lat, będziemy mieli przyjemność dzielić się z Państwem swoimi doświadczeniami z budowy naszego wymarzonego i wyczekanego dworku. Mamy nadzieję, że pomogą one innym miłośnikom tradycyjnej polskiej architektury ustrzec się przed wieloma błędami i dokonać lepszych wyborów, począwszy od etapu wyboru projektu po prace budowlane, wykończeniowe i urządzanie wnętrz. Do realizacji naszego marzenia przygotowywaliśmy się przez lata czytając i zbierając wszelkie dostępne materiały traktujące o architekturze dworkowej. Wśród cennych źródeł informacji zalazły się również publikacje ukazujące się na portalu Budujemy Dwór. Pora spłacić dług wdzięczności.

Pozdrawiamy,

Nina i Paweł

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie
Chmura tagów
Artykuły
ZNAK SPADOCHRONOWY – FAKTY i MITY - Kwartalnik "Wyklęci" 1(5)/2017

W najnowszym, piątym numerze Kwartalnika "Wyklęci" tematem przewodnim są historie Cichociemnych walczących z sowieckim okupantem po II Wojnie Światowej na ziemiach polskich. Blok tekstów otwiera nasz artykuł przedstawiający historię znaków spadochronowych. W artykule odkłamujemy również wiele mitów narosłych wokół tego zagadnienia. Poniżej zamieszczamy fragment artykułu.

KWARTALNIK WYKLĘCI NR 4/2016 – 10% rabat na cały nasz asortyment!

Tradycyjnie zachęcamy Was do lektury najnowszego numeru ogólnopolskiego kwartalnika poświęconego Żołnierzom Wyklętym. Tematem numeru jest historia młodzieżowych organizacji konspiracyjnych, które działały w latach 1944-56. Tradycyjnie poprzez wykupienie reklamy na łamach pisma czynnie włączyliśmy się w rozwój niezwykle cennej inicjatywy, jaką Kwartalnik za sobą niesie! Dodatkowo dla wszystkich naszych klientów, którzy nabędą omawiany numer przygotowaliśmy 10% rabat na cały nasz asortyment :-) Rabat aktywny do końca roku. Szczegóły promocji wewnątrz numeru! Kwartalnik można zakupić w tym miejscu.

Pierwszy września - nigdy więcej!

Dziś 1 września… Kolejna rocznica wybuchu II Wojny Światowej, ale także początek nowego roku szkolnego. W naszym działaniu od samego początku skupialiśmy się na edukacji najmłodszego pokolenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl