III Zlot Kolekcjonerów Broni w Poznaniu 0
III Zlot Kolekcjonerów Broni w Poznaniu

Tradycyjnie już - bo drugi rok z rzędu pokazaliśmy się na poznańskim Zlocie Kolekcjonerów Broni organizowanym w forcie VI! Choć nie występowaliśmy w formie takiej jak większość kolekcjonerów i nie można było u nas zobaczyć najróżniejszych rodzajów broni, od pistoletów skałkowych do najnowszych wersji karabinów maszynowych to jednak zaprezentowaliśmy wiele innych naszych kolekcji cieszących się na zlocie równie wielką popularnością. Można było zobaczyć na żywo miniaturowe karabiny, szable oraz broń drzewcową, Polskie Orły Wojskowe, kokardy narodowe, wpinki, ryngrafy oraz biżuterię z tytanu. Do tego dla najmłodszych pojawiła się mała, klockowa armia oraz inne okolicznościowe atrakcje! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zobaczymy się po raz trzeci :-)

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie
Chmura tagów
Artykuły
ZNAK SPADOCHRONOWY – FAKTY i MITY - Kwartalnik "Wyklęci" 1(5)/2017

W najnowszym, piątym numerze Kwartalnika "Wyklęci" tematem przewodnim są historie Cichociemnych walczących z sowieckim okupantem po II Wojnie Światowej na ziemiach polskich. Blok tekstów otwiera nasz artykuł przedstawiający historię znaków spadochronowych. W artykule odkłamujemy również wiele mitów narosłych wokół tego zagadnienia. Poniżej zamieszczamy fragment artykułu.

KWARTALNIK WYKLĘCI NR 4/2016 – 10% rabat na cały nasz asortyment!

Tradycyjnie zachęcamy Was do lektury najnowszego numeru ogólnopolskiego kwartalnika poświęconego Żołnierzom Wyklętym. Tematem numeru jest historia młodzieżowych organizacji konspiracyjnych, które działały w latach 1944-56. Tradycyjnie poprzez wykupienie reklamy na łamach pisma czynnie włączyliśmy się w rozwój niezwykle cennej inicjatywy, jaką Kwartalnik za sobą niesie! Dodatkowo dla wszystkich naszych klientów, którzy nabędą omawiany numer przygotowaliśmy 10% rabat na cały nasz asortyment :-) Rabat aktywny do końca roku. Szczegóły promocji wewnątrz numeru! Kwartalnik można zakupić w tym miejscu.

Pierwszy września - nigdy więcej!

Dziś 1 września… Kolejna rocznica wybuchu II Wojny Światowej, ale także początek nowego roku szkolnego. W naszym działaniu od samego początku skupialiśmy się na edukacji najmłodszego pokolenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl